Kristiāna Kalniņa

Vieta   Rīga
Telefons   29161100
Epasts   kristiana.kalnina1@gmail.com

 

Mājaslapa: http://kristiana.biodanzalatvia.lv/lv

Biodanza skolotāja; Tanspro - Biodanza bērniem skolotāja; Cienošas komunikācijas trenere. Beigusi RSU Māszinību fakultāti, arī mākslinieka un pedagoga izglītība. Maģistra grāds veselības aprūpē. Visas manas profesijas un darbavietas vienmēr bijušas saistītas ar bērniem. Šobrīd strādāju par pedagogu sākumskolā.
Biodanza vadu no 2012.gada. Strādāju ar pieaugušajiem, bērniem un ģimenēm.

 

Bērnības pieredze un savs iekšējais bērns dzīvo katrā no mums, pat ja ikdienā esam to "labi aizmirsuši" - dabiskais radošums, izpausmes un esības prieks un patiesa brīvības sajūta! Dzīves kvalitāte uzlabojas, ja dzīvojam harmoniskās attiecībās ar savu iekšējo bērnu.

Mana pieredze rāda, ka nozīmīgāk visiem - ir nevis nodarbības tikai bērniem, bet nodarbības bērniem kopā ar viņu vecākiem, vecvecākiem un skolotājiem. Tas ir veids kā vieglā, patīkamā un rotaļīgā veidā mācīties attiecības - katram ar sevi, ar citiem un apkārtējo pasauli.

Katra Tanspro - Biodanza bērniem nodarbība ir ceļojums, no kura atgriežamies ar jaunu pieredzi un vērtīgām atziņām. Un galvenais, ka šī pieredze un zināšanas pārsteidzoši ātri integrējas jaunā veselīgā uzvedības un attiecību modelī.

 

Biodejas nodarbības bērniem un vecākiem:

No 17.aprīļa otrdienās plkst.12.00 - 13.00  Āgenskalna klīnikā, Liepājas ielā 34

Iepriekš noteikti ir jāpiesakās: http://www.similia.lv/pakalpojumi/biodanza/

Atpakaļ