27.aprīlī Atvērtā Biodanza nodarbība "Māksla uzziedēt" Vadītāji: Giovanna Benatti un Stefano La Mela (Itālija)

Atvērtajā Biodanza nodarbībā "Māksla uzziedēt", aicināts ikviens, kurš vēlas izzināt un izjust Biodanza metodi, gan iegūt jaunu biodanza pieredzi!

Pieredzējušie biodanza vadītāji un pasniedzēji no Itālijas Giovanna Benatti un Stefano La Mela Latvijā viesojas pirmo reizi un nedēļas nogalē vadīs Tālākizglītības kursu  biodanza skolotājiem "Klīniskā biodanza", bet ceturtdienas vakars ir atvērts visiem interesentiem!

 

"Un atnāca diena, kad risks palikt cieši pumpurā bija sāpīgāks nekā risks uzziedēt" /Anais Nin/

Dzīve ir kustība. Izdejojot un uzplaukstot dzīvei, piešķirsim tai krāsas, ar kurām varam piepildīt katru savu dzīves mirkli. Atsvaidzināsim savu enerģiju, atjaunojot saikni ar sevi un citiem, iegūstot sajūtu, ka esam dzīvi pa īstam.

Giovanna Benatti ir diplomēta socioloģe, psiholoģe, žurnāliste un Biodanza skolotāja. Kopš 2001.gada vada Biodanza skolu Vičencā, Itālijā (Centro Gaja Scuola Biodanza Vicenza, Italy). Vairāk kā 15 gadus strādā klīniskās biodanza jomā, vada sociālos projektus pielietojot biodanza metodi ar cilvēkiem ar garīgās veselības problēmām. Starptautiskā foruma Sociālā un klīniskā biodanza dibinātāja un direktore.

Stefano La Mela ir biodanza skolotājs un koordinators Biodanza skolā Vičencā, specializējies klīniskajā biodanzā. Starptautiskā foruma Sociālā un klīniskā biodanza loceklis.

Nodarbības laiks: ceturtdien, 27. aprīlī, plkst. 19.30 (ilgums apm.2 stundas)

Vieta: "Baltā pirts", Tallinas ielā 71.

Dalības maksa: 15 eiro.

Iepriekš, lūdzu, pieteikties: biodanza.school.riga@gmail.com vai zvanot 26408889 (Diāna)

 

Ieteikumi, ja biodanza nodarbību apmeklējat pirmo reizi:

ērts apģērbs, kājas basas vai neslīdošās zeķītēs. Līdzi ūdens, ko padzerties.

Atpakaļ