3.lekcija ciklā "Atgūt dzīves vieglumu - no ierobežojumu spriedzes uz jaunu atvērtību!" Lektore K.Kalniņa

No 5.oktobra līdz 14.decembrim 6 vakarus aicinām piedalīties pieredzējušu Baltijas Biodanza skolas skolotāju, Latvijas Biodanza skolotāju asociācijas biedru veidotajā lekciju ciklā tiešsaistē

2021.gada 2.novembrī plkst. 19:30 – 20:30

“Mūsu gēnos ierakstītie noslēpumi. Vai ir iespējams mainīt savu dzīvi un pasauli ap sevi?”

Lektore: Mg.sc.sal. Kristiāna Kalniņa


Gadiem ilgi gēnos ierakstītais ticis pieņemts kā nolemtība. Agrāk to sauca par karmu, vai likteni, vēlāk par audzināšanu, dzīves veidu, pārmantotu ģenētiku un vēl...
Arī jaunā bioloģija, fizika un epiģenētika, kuras pamatojas uz kvantu zinātni apliecina, ka visumā notiekošie procesi vide un, kurā esam piedzimuši, izauguši un dzīvojam šobrīd, mūs ietekmē. Taču iepriekš nezinājām, ka katrā dzīves brīdī ietekmējam izmaiņas savos gēnos, veselībā un apkārtējā pasaulē vairāk, nekā spējam iedomāties.
Ielūkojoties jaunajās zināšanās, kā veidota fiziskā pasaule, uzzinām, ka mūsu iespējas ir bezgalīgas. Mēs patiešām esam savas dzīves Radītāji, kā bija pārliecināts Biodanza metodes autors Rolando Toro Araneda (1924 – 2010). Profesoru Toro interesēja ikviena zinātne, kas pēta un izskaidro dzīves procesus uz zemes un visumā. Par epiģenētiku, kas kā jauna zinātne radās profesora mūža pēdējos gados, viņš teica, ka šeit ir īstā atbilde viņa mūža darbam.
Dzīve, visums ar mums sarunājas caur mūsu ķermeni - dievišķās pilnības instrumentu. Dzīve nav ierakstīta gēnos, tikai viegli ieskicēta. Tātad “slikti gēni” vēl nenozīmē nolemtību (kaut ir brīži, kad tā šķiet..). Noslēpums slēpjas mūsos pašos. Par visu vairāk runāsim lekcijā.

 

Lekciju cikls "Atgūt dzīves vieglumu - no ierobežojumu spriedzes uz jaunu atvērtību!" - tā ir nevien klausīšanās un savstarpēja dalīšanās, bet arī satikšanās ar sevi caur atraisošu mūziku un īpašiem biodanza kustību vingrinājumiem.
Aicinājums jaunā veidā paskatīties uz nozīmīgām lietām dzīvē un apkārtējā pasaulē, atklāt resursus savā iekšējā pasaulē, gūt iedvesmu savai nākotnei!


“Mēs neesam pagātnes sekas, bet savas nākotnes iespēju potenciāls."/Rolando Toro, Biodanza metodes pamatlicējs/


Kristiāna Kalniņa - sertificēta Biodanza skolotāja, profesionālais maģistra grāds Veselības aprūpē, deju/kustību terapeits, sistēmfenomenoloģisko risinājumu konsultants, HumanDesign/Cilvēkdizaina konsultants


Organizē Baltijas Biodanza skola un Latvijas Biodanza skolotāju asociācija


Piesakoties iegūsiet tiešsaistes linku:
rakstīt: info@biodanza.lv
zvanīt: 20130000 (Linda)

Atpakaļ