4.lekcija ciklā "Atgūt dzīves vieglumu - no ierobežojumu spriedzes uz jaunu atvērtību!" Lektore A.Raikova

No 5.oktobra līdz 14.decembrim 6 vakarus aicinām piedalīties pieredzējušu Baltijas Biodanza skolas skolotāju, Latvijas Biodanza skolotāju asociācijas biedru veidotajā lekciju ciklā tiešsaistē

2021.gada 16.novembrī plkst. 19:30 – 20:30

“Izplest dzīvi no iekšpuses". "Saikne – dzīves atslēga”

lektore mag.psych. Anete Raikova

 

Transcendence ir ar klātbūtni piepildīta saikne ar visu esošo. Tā sākas katrā no mums un tā ir iespēja iet tālāk par sevis uztveri un atdalītību, tā ļauj mums piedzīvot dzīvi tās veselumā un eksistenciālu drosmi tikt galā ar ikdienas nebūšanām.

Esot saiknē ar klātbūtnes mirkli, rodas iespēja dzīvē integrēt visus pretstatus, integrēt un pieņemt vēlamās, kā arī nevēlamās savas un dzīves puses, iegūt no ārējiem stimuliem neatkarīgu iekšējo kodolu un pārvarēt grūtības, atrodot jaunus, radošus veidus, kā dzīvot. Identificēt sevi ar dabas vienotību un cilvēka būtību – tā nav iespējamība, bet gan mūsu vienīgā iespēja.

Anete Raikova mag.psych., profesionālais maģistra grāds psiholoģijā. Biodanza didaktiskā skolotāja. Pozitīvās psihoterapijas virziena terapeite (Pozitīvās un transkulturālās psihoterapijas akadēmijas sertifikāts, Vācija)

 

Lekciju cikls "Atgūt dzīves vieglumu - no ierobežojumu spriedzes uz jaunu atvērtību!" - tā ir nevien klausīšanās un savstarpēja dalīšanās, bet arī satikšanās ar sevi caur atraisošu mūziku un īpašiem biodanza kustību vingrinājumiem.
Aicinājums jaunā veidā paskatīties uz nozīmīgām lietām dzīvē un apkārtējā pasaulē, atklāt resursus savā iekšējā pasaulē, gūt iedvesmu savai nākotnei!


“Mēs neesam pagātnes sekas, bet savas nākotnes iespēju potenciāls."/Rolando Toro, Biodanza metodes pamatlicējs/


Organizē Baltijas Biodanza skola un Latvijas Biodanza skolotāju asociācija


Piesakoties iegūsiet tiešsaistes linku:
rakstīt: info@biodanza.lv
zvanīt: 20130000 (Linda)

 

 

 

Atpakaļ