5.lekcija ciklā "Atgūt dzīves vieglumu - no ierobežojumu spriedzes uz jaunu atvērtību!" Lektore D.Stūrmane

No 5.oktobra līdz 14.decembrim 6 vakarus aicinām piedalīties pieredzējušu Baltijas Biodanza skolas skolotāju, Latvijas Biodanza skolotāju asociācijas biedru veidotajā bezmaksas lekciju ciklā tiešsaistē

2021.gada 16.novembrī plkst. 19:30 – 20:30

“Apskauj dzīvi! Taktilā kontakta nozīme dzīvē un pieskāriena dziedinošais spēks”.

lektore: Biodanza didaktiskā skolotāja Diāna Stūrmane

Pieskāriens ir bioloģiska nepieciešamība, viena no cilvēka svarīgākajām pamatvajadzībām, kas rada drošību (drošu piesaisti dzīvei), noņem baiļu sajūtu dod atļauju uzticēties sev, apkārtējai videi un cilvēkiem.
Pieskāriens/glāsts ir veselības avots un vienlaikus tā ir svarīgākā terapeitiskā darbība, kas samazina fizisko spriedzi, stiprina mūsu imūno sistēmu un ir nepieciešama mentālajai veselībai.
Afektīvs pieskāriens un glāsti aktivizē, mobilizē transformē un stiprina mūsu identitāti, kas projicējas uz mūsu ādas, kas ir mūsu robežu uztvere. Tās funkcija nav tikai atdalīt, bet arī lai savienotu.
Kā izkausēt mūsu emocionālās un ķermeņa bruņas, kas radušās sociālās distancēšanās laikā, lai atjaunotu saikni ar dzīvi?

 

Lekciju cikls "Atgūt dzīves vieglumu - no ierobežojumu spriedzes uz jaunu atvērtību!" - tā ir nevien klausīšanās un savstarpēja dalīšanās, bet arī satikšanās ar sevi caur atraisošu mūziku un īpašiem biodanza kustību vingrinājumiem.
Aicinājums jaunā veidā paskatīties uz nozīmīgām lietām dzīvē un apkārtējā pasaulē, atklāt resursus savā iekšējā pasaulē, gūt iedvesmu savai nākotnei!


“Mēs neesam pagātnes sekas, bet savas nākotnes iespēju potenciāls."/Rolando Toro, Biodanza metodes pamatlicējs/


Organizē Baltijas Biodanza skola un Latvijas Biodanza skolotāju asociācija


Piesakoties iegūsiet tiešsaistes linku:
rakstīt: info@biodanza.lv
zvanīt: 20130000 (Linda)

Atpakaļ