6.lekcija ciklā "Atgūt dzīves vieglumu - no ierobežojumu spriedzes uz jaunu atvērtību!" Lektors prof.M.Stueck (Vācija)

No 5.oktobra līdz 14.decembrim 6 vakari  lekciju ciklā tiešsaistē

2021.gada 14.decembrī plkst. 19:30 – 20:30

Biodanza - paņemt savas karaļvalsts atslēgu savās rokās.

Biocentriskā izaugsme un dzīves briedums.

 lektors prof. Marcus Stueck (Vācija)


Šajā prezentācijā tiks apspriesta pašmīlestības, mīlestības un nobriešanas nozīme.
Marcus Stueck izskaidros nepieciešamību integrēt pašpieredzi, Vivencia (spāniski – pārdzīvojums), pašrefleksiju un zinātnisko izpratni par iedarbības mehānismiem.
Paturēt savas karaļvalsts atslēgu savās rokās nozīmē nozīmē dzīvot dzīvi brīvu no citu gaidu piepildīšanas un pretstatu integrācijas, tādus kā dzīve un nāve visās jūsu dzīves formās. Patiesības izteikšana par to, kas notiek šeit un tagad, brīvu no biocentriskām robežām, tādām kā bailēm vai afektivitātes patoloģijām, sniedz iekšējo brīvību, kas ir neticami integrācijas mirkļi ar visām dzīves formām, jo tā ir brīva no emocionālās atkarības. Tad identitāte kā esošs mīlošs iekšējais kodols ir redzams un ir spējīgs savienoties ar dabu.
Šajā prezentācijā M.Stueck izskaidros kā nodarboties ar Biodanza mīlestības, transformācijas un nobriešanas veidā. Un aicina jūs nākt pa iekšējās patiesības ceļu un līdz ar to nonākt pašreizējā saistībā ar ārējo dabīgo telpu, kas ir daļa no mums.


Marcus Stueck (Vācija) - Baltijas Biodanza skolas Latvijā direktors. Veselības un darba akadēmijas zinātniskais direktors Vāciā, Leipcigā.


Lekciju cikls tiešsaistē "Atgūt dzīves vieglumu - no ierobežojumu spriedzes uz jaunu atvērtību!"
ir ne vien klausīšanās un savstarpēja dalīšanās, bet arī satikšanās ar sevi caur atraisošu mūziku un īpašiem biodanza kustību vingrinājumiem.
Jaunā veidā paskatīties uz nozīmīgām lietām dzīvē un apkārtējā pasaulē, atklāt resursus savā iekšējā pasaulē, gūt iedvesmu savai nākotnei!


“Mēs neesam pagātnes sekas, bet savas nākotnes iespēju potenciāls."

/Rolando Toro, Biodanza metodes pamatlicējs/


Organizē Baltijas Biodanza skola un Latvijas Biodanza skolotāju asociācija.

Lekcija notiks tiešsaistē (bezmaksas)
Piesakoties iegūsiet tiešsaistes linku:
E-pasts: info@biodanza.lv
Mob.20130000 (Linda)

Atpakaļ