Atvērtā biodanza nodarbība "Afektivitāte - durvis uz mīlestības piepildītu dzīvi" ar Marcus Stueck (Vācija)

Baltijas Biodanza skola aicina uz biodanza nodarbību "Afektivitāte - durvis uz mīlestības piepildītu dzīvi" piektdien, 9.februārī plkst.20.15, kurā izzināsim un pieredzēsim vairāk par vienu no 5 spēka līnijām cilvēka dzīvē - afektivitātes līniju, kas ir pati būtiskākā attiecību veidošanā ar sevi un citiem.

Afektivitāte – ir aptveroša mīlestība uz cilvēkiem un dzīvi kopumā, tā ir spēja just maigumu ik dzīves brīdi, novērtēt mirkļa unikalitāti un vienreizīgumu.

Mūsdienu zinātne uzsver emociju nozīmi mūsu labizjūtas un veselības nodrošināšanai, kā arī atzīmē, ka emocionālā intelekta attīstīšana ir būtisks veselības veicināšanas instruments. Biodanza pamatlicējs, Rolando Toro runā par emocionālo intelektu kā sirds instrumentu, kurš ir visu citu intelektu pamatā un atrodas pašos cilvēcības pamatos. Intelekts kā sirds instruments ir virzīta afektivitāte – tā ir solidaritāte un kopība mūsu sugā, tā ir aizsardzības un drošības meklēšana, atbalsts, beznosacījuma pieņemšana, draudzība, mīlestība.

Biodanza ir aicinājums savienoties ar savu un citu "sirds telpu", maigi savienojot savu prātu un sirdi saskaņotā harmoniskā ritmā.

Nodarbību vadīs prof. Marcus Stueck (Vācija)


Tiekamies 9.februārī plkst. 20.15

Vieta: Tallinas iela 71, Rīgā (Baltās pirts telpās)

Dalības maksa: 15 eiro

Vairāk informācijas un pieteikšanās, rakstot uz biodanza.school.riga@gmail.com

Atpakaļ