Atvērtā biodanza nodarbība ar Alejandru Villegas (Argentīna/Spānija) 13.septembrī

Atvērtā biodanza nodarbība

"Mīlestības bioloģiskā izpausme"

ar Alejandru Villegas (Argentīna/Spānija)

piektdien, 13.septembrī plkst.20.15

Ikviens ir silti gaidīts!

 

Biodanza (biodeja) ir pasaulē pazīstama pašregulējoša sistēma ar īpaši izstrādātu metodiku, kurā izmanto mūziku, aktivizējošus un relaksējošus kustību, dejas un ritmu vingrinājumus. Regulāra biodanza praktizēšana palīdz vieglāk tikt galā ar ikdienas stresu, paaugstina labizjūtas un dzīvesprieka rādītājus, radot stabilu pamatu cilvēka emocionālajai, sociālajai un fiziskajai veselībai.

Biodanza ir zinātniski pierādīta kā veselības un psihiskās labsajūtas stāvokļa intervences un personības attīstības metode, kuru 20.gadsimta 60-tajos gados izveidojis antropologs un psihoterapeits Rolando Toro (Čīle/Dienvidamerika).

 

Nodarbības vadītāja: dr.psych. Alehandra Villegas (Alejandra Villegas) ir praktizējoša psihoterapeite un biodanza skolotāja, kas pirmā kopā ar Leipcigas universitātes zinātnieku, profesoru un biodanza skolotāju Marcus Stueck (Vācija) veica pasaulē pirmos zinātniskos pētījumus par biodanza metodes pozitīvo psiholoģisko un bioloģisko ietekmi uz cilvēka veselību.

Alehandra kopā ar profesoru Marcus Stueck jau daudzus gadus vada Biodanza skolu Leipcigā un Baltijas Biodanza skolu Rīgā.

 

Nodarbība notiks angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.

Nodarbībai var pievienoties ikviens interesents, kurš vēlas iepazīt biodanzu un izmēģināt, ko jaunu!

 

Norises laiks: 13.septembrī plkst. 20:15 (ilgums, apmēram, 2 stundas)
Norises vieta: Tallinas ielā 71, Rīgā, Baltās pirts telpās
Dalības maksa: 15 eiro

Vairāk informācijas un pieteikšanās: rakstot info@biodanza.lv vai zvanot 22 383 133 (Linda)

Atpakaļ