Atvērtā biodanza nodarbība "Eņģeļu dejas&dzeja uz zemes" 20.septembrī

 

Atvērtā Biodanza nodarbība

"Eņģeļu dejas&dzeja uz zemes"

kopā ar Marcus Stueck (Vācija)

piektdien, 20.septembrī, plkst.20:15

Ikviens ir silti gaidīts!

Afektivitāte (emocijas) – ir aptveroša mīlestība uz cilvēkiem un dzīvi kopumā, tā ir spēja just maigumu ik dzīves brīdi un novērtēt mirkļa unikalitāti un vienreizīgumu. Kad mēs satiekam kādu, mums ir nepieciešamas spējas izrādīt simpātijas, iejusties citu cilvēku vietā, dabīga empātija – afektivitāte.

Dzīves afektivitāte – tā ir solidaritāte un kopība mūsu sugā, tā ir aizsardzības un drošības meklēšana, atbalsts, beznosacījuma pieņemšana, draudzība, mīlestība.

Biodanza ir aicinājums savienoties ar savu un citu “sirds” telpu, maigi savienojot savu prātu un sirdi saskaņotā harmoniskā ritmā.

Par vadītāju: MARCUS STUECK dzimis Vācijā, Leipcigā. Zinātnieks un profesors Leipcigas Universitātē un viesprofesors Latvijas Universitātes Psiholoģijas maģistratūras nodaļā, arī jogas pasniedzējs, psihoterapeits un pasaulē pazīstams biodanza skolotājs. Leipcigas Universitātē ieguvis universitātes pasniedzēja kvalifikāciju ar zinātniskajiem darbiem par jogu un biodanza metodi. 2006. gadā Leipcigas universitātē ieguvis pirmo habilitētā doktora grādu ar zinātnisko darbu par imunoglobulīna izmaiņām cilvēka organismā biodanza nodarbību ietekmē. Ilgus gadus M.Stueck strādājis kopā ar biodanza metodes autoru prof.Rolando Toro Araneda, veicot nozīmīgus sociālus projektus, piemēram, ar AIDS slimiem bērniem Tanzānijā (Āfrikā). Pašlaik viņš turpina iepazīstināt cilvēkus ar biodanza metodi dažādu projektu ietvaros daudzās pasaules valstīs.

Izveidojis un vada biodejas skolas Leipcigā (www.biodanzaschule-leipzig.de) un Rīgā kopā ar Alehandru Villegas (Argentīna, Spānija). 2008. un 2009. gadā M.Stueck pirmo reizi vadīja biodanza nodarbības Latvijā topošajiem deju skolotājiem un psiholoģijas studentiem Erasmus programmas ietvaros sadarbībā ar RPIVA.

Nodarbība tiks tulkota latviešu valodā!

 

Norises laiks: 20.septembrī plkst.20:15

Norises vieta: "Baltā pirts", Tallinas iela 71, Rīga

Maksa par nodarbību: 15 EUR

Pieteikšanās:- zvanot/sūtot sms uz tālr. 22 383 133 (Linda), vai info@biodanza.lv

Atpakaļ