Atvērtā Biodanza nodarbība "Vitālā afektivitāte dzīves plūsmā” 16.09 plkst.19.15

Baltijas Biodanza skola aicina -

Atvērtā BIODANZA nodarbība

"Vitālā afektivitāte dzīves plūsmā”

piektdien, 16. septembrī, plkst.19:15, Rīgā

vadītāji: Oskars Imbernons (Grankanārija) un Markus Štuks (Vācija)

Biodanza ir aicinājums satikties caur “sirds” telpu ar sevi un citiem, maigi savienojot savu prātu un sirdi saskaņotā harmoniskā ritmā. Šajā nodarbībā vitālās un radošās dejās piedzīvosim uguns integrāciju afektivitātes plūsmā.

Nāc un izbaudi Biodanzu kopā ar 2 skolotājiem. Tā ir unikāla iespēja iegūt unikālu pieredzi!


LAIKS: piektdien, 16.septembrī plkst.19:15
VIETA: Rīga, Valentīna iela 16, 3. stāvs, ATMA centra telpās (tuvā Pārdaugava)
DALĪBA: 15 EUR

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta: zvanot/sms/watsapp 20130000 (Linda) vai info@biodanza.lv

DURVJU KODU nosūtīsim saņemot pieteikumu!

 Seminārs notiks angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.

Par vadītājiem:
Marcus Stueck (Vācija) ir zinātnieks un profesors Leipcigas Universitātē un viesprofesors Latvijas Universitātes Psiholoģijas maģistratūras nodaļā, arī jogas pasniedzējs, psihoterapeits un pasaulē pazīstams biodanza skolotājs. Leipcigas Universitātē ieguvis universitātes pasniedzēja kvalifikāciju ar zinātniskajiem darbiem par jogu un biodanza metodi. 2006. gadā Leipcigas universitātē ieguvis pirmo habilitātā doktora grādu ar zinātnisko darbu par imunoglobulīna izmaiņām cilvēka organismā biodanza nodarbību ietekmē.
M.Stueck ilgus gadus strādājis kopā ar biodanza metodes autoru prof.Rolando Toro Araneda, veicot nozīmīgus sociālus projektus, piemēram, ar AIDS slimiem bērniem Tanzānijā (Āfrikā). Pašlaik Markus turpina iepazīstināt cilvēkus ar biodanza metodi dažādu projektu ietvaros daudzās pasaules valstīs.
2008. un 2009. gadā M.Stueck pirmo reizi vadīja biodanza nodarbības Latvijā topošajiem deju skolotājiem un psiholoģijas studentiem Erasmus programmas ietvaros sadarbībā ar RPIVA.
Šobrīd Marcus Stueck ir Baltijas Biodanza skolas Rīgā direktors un pasniedzējs.

Oscar Imbernon (Grankanārija) ir pieredzējis Biodanza skolotājs, Laspalmasas de Grankanārijas (Las Palmas de Gran Canaria) Biodanza skolas direktors. Viņa iekšējā pārliecība ir, ka Biodanzas praktizēšana palīdz atraisīt dabisko vitalitāti, uzturēt dzīvespēku un saglabāt labu veselību līdz sirmam vecumam. Oskars Imbernons ir apguvis un specializējies šādos biodanza metodes paplašinājumos: "Biodanza organizācijās un uzņēmumos", "Biodanza bērniem, jauniešiem un ģimenēm", "Minotaura projekts", "Identitāte un četri elementi", "Vēlmju koks", "Biodanza ūdenī", "Biodanza un masāža", "Biodanza un māls", "Biodanza dabā", "Biodanza, balss un perkusijas", "Biodanza un četri gadalaiki".

Vairāk par Biodanza metodi: www.biodanzalatvia.lv

 

Atpakaļ