Atvērtā nodarbība "Afektīva izaugsme" ar dr.psych. Marcus Stueck (Vācija) - 12.janvārī plkst. 20.15

Esiet mīļi gaidīti Biodanza atvērtajā nodarbībā, kuru vadīs Marcus Stueck (Vācija). Nodarbības tēma "Afektīva izaugsme".

Biodanza nodarbībā mēs atzīstam mūžīgo nepieciešamību svinēt dzīvi. Šajā nodarbībā ar vieglumu pieredzēsim mirkļus, kuri piepildīti ar nozīmi. Mūsu kustības vadīs brīnišķīga mūzikas valoda, ļaujot mums atjaunot saikni ar sevi un citiem.

 

Tiekamies 12.janvārī plkst. 20.15 Tallinas ielā 71, Rīgā (Baltās pirts telpās).

Dalības maksa 15 eiro.

Vairāk informācijas un pieteikšanās - rakstot uz biodanza.school.riga@gmail.com

 

 

Vairāk par nodarbības vadītāju Marcus Stueck


Dzimis Vācijā, Leipcigā. Zinātnieks un profesors Leipcigas Universitātē un viesprofesors Latvijas Univesitātes Psiholoģijas maģistratūras nodaļā, arī jogas pasniedzējs, psihoterapeits un pasaulē pazīstams biodanza skolotājs.

Leipcigas Universitātē ieguvis universitātes pasniedzēja kvalifikāciju ar zinātniskajiem darbiem par jogu un biodanza metodi. 2006. gadā Leipcigas universitātē ieguvis pirmo habilitātā doktora grādu ar zinātnisko darbu par imunoglobulīna izmaiņām cilvēka organismā biodanza nodarbību ietekmē.

Ilgus gadus M. Štuks strādājis kopā ar biodanza metodes autoru prof.Rolando Toro Araneda, veicot nozīmīgus sociālus projektus, piemēram, ar AIDS slimiem bērniem Tanzānijā (Āfrikā). Pašlaik viņš turpina iepazīstināt cilvēkus ar biodanza metodi dažādu projektu ietvaros daudzās pasaules valstīs.
Izveidojis un vada biodejas skolas Leipcigā (www.biodanzaschule-leipzig.de) un Rīgā kopā ar Alehandru Villegas (Argentīna, Spānija). 2008. un 2009. gadā M.Stueck pirmo reizi vadīja biodanza nodarbības Latvijā topošajiem deju skolotājiem un psiholoģijas studentiem Erasmus programmas ietvaros sadarbībā ar RPIVA.

Šobrīd sācies jau 3.biodanza skolotāju apmācibas cikls un vēl ir iespēja pieteikties. Profesoru Marcusu Latvijā var satikt atvērtajās biodanza nodarbībās interesentiem, ikgadējās biodejas vasaras nometnēs (šogad jūlija beigās būs jau 9.nometne!) un Baltijas biodejas festivālā, kurš šogad būs 9.-10.jūnijā jau 6.reizi!

Sekojiet jaunumiem: https://www.facebook.com/biodanza.school.latvia/

 

 

Atpakaļ