Atvērtā nodarbība "Afektivitāte - dzīves pamats" 31.augustā ar prof.Marcus Stueck (Vācija)

Aicinām ikvienu uz atvērto Biodanza nodarbību

"AFEKTIVITĀTE - DZĪVES PAMATS",

kuru vadīs Marcus Stueck (Vācija)

Afektivitāte (emocijas) – ir aptveroša mīlestība uz cilvēkiem un dzīvi vispār, tā ir spēja just maigumu ik dzīves brīdi un novērtēt mirkļa unikalitāti un vienreizīgumu. Kad mēs satiekam kādu, mums ir nepieciešama prasme izrādīt simpātijas, iejusties otra cilvēka vietā. Just empātiju, būt afektīvam ir dabiska spēja.
Dzīves afektivitāte – tā ir solidaritāte un kopība mūsu sugā, aizsardzības un drošības meklēšana, atbalsts citiem, beznosacījuma pieņemšana, draudzība, mīlestība.

Biodanza ir aicinājums savienoties ar savu un citu “sirds” telpu, maigi savienojot savu prātu un sirdi saskaņotā harmoniskā ritmā.

Biodanza (biodeja) ir pasaulē pazīstama, zinātniski pierādīta unikāla veselības un psihiskās labsajūtas stāvokļa intervences un personības attīstības metode, kuru 20.gadsimta 60-tajos gados izveidojis antropologs un psihoterapeits Rolando Toro (Čīle, Dienvidamerika).
Tā ir pašregulējoša sistēma ar īpaši izstrādātu metodiku, kurā izmanto mūziku, aktivizējošus un relaksējošus kustību, dejas un ritmu vingrinājumus. Regulāra biodanza praktizēšana palīdz vieglāk tikt galā ar ikdienas stresu, paaugstina labizjūtas un dzīvesprieka rādītājus, radot stabilu pamatu cilvēka emocionālajai, sociālajai un fiziskajai veselībai.

 

Laiks: 31.augustā plkst. 19:45 - 21:45 (ilgums apm.2 stundas, bet laikā var būt nelielas novirzes)

Vieta: Tallinas ielā 71, Rīgā (Baltās pirts telpās)

Dalības maksa: 15 eiro

Vairāk informācijas un pieteikšanās: biodanza.school.riga@gmail.com vai zvanot 26408889

Pasākumu organizē Baltijas Biodanza skola

Atpakaļ