Atvērtā nodarbība "AFEKTIVITĀTE - DZĪVES PAMATS" piektdien, 9.novembrī ar M.Stueck (Vācija) un A.Villegas (Argentīna/Spānija)

Baltijas Biodanza skola aicina uz atvērto nodarbību

"AFEKTIVITĀTE - DZĪVES PAMATS"

ar

Marcus Stueck (Vācija) un Alehandru Villegas (Argentīna/Spānija)

piektdien, 9.novembrī plkst.20.15

 

Intuīcijai un mīlestībai ir dziļākais kontakts ar dzīves izpausmi. Mūsu ego un mentālie procesi bloķē pieeju šim pamatam un padara neiespējamu veidot mīlestības pilnas attiecības ar dzīvi. Šajā nodarbībā mēs dejosim šo savienošanos, lai atrastu pieeju šai mistērijai.

Afektivitāte (emocijas) – ir aptveroša mīlestība uz cilvēkiem un dzīvi vispār, tā ir spēja just maigumu ik dzīves brīdi un novērtēt mirkļa unikalitāti un vienreizīgumu. Kad mēs satiekam kādu, mums ir nepieciešamas spējas izrādīt simpātijas, iejusties citu cilvēku vietā, dabīga empātija – afektivitāte.

Biodanza ir aicinājums savienoties ar savu un citu “sirds” telpu, maigi savienojot savu prātu un sirdi saskaņotā harmoniskā ritmā.

 

Biodanza (biodeja) ir pasaulē pazīstama, zinātniski pierādīta unikāla veselības un psihiskās labsajūtas stāvokļa intervences un personības attīstības metode, kuru 20.gadsimta 60-tajos gados izveidojis antropologs un psihoterapeits Rolando Toro (Čīle, Dienvidamerika).

Tā ir pašregulējoša sistēma ar īpaši izstrādātu metodiku, kurā izmanto mūziku, aktivizējošus un relaksējošus kustību, dejas un ritmu vingrinājumus. Regulāra biodanza praktizēšana palīdz vieglāk tikt galā ar ikdienas stresu, paaugstina labizjūtas un dzīvesprieka rādītājus, radot stabilu pamatu cilvēka emocionālajai, sociālajai un fiziskajai veselībai.

 

Prof.Marcus Stueck (Vācija) un prof.Alehandra Villegas (Argentīna/Spānija) kopš 2010.gada ir izveidojuši un vada Baltijas Biodanza skolu. Šobrīd skolā sācies 3.apmācību cikls, kuram ir iespēja pievienoties. Vairāk informācijas atradīsiet sadaļā "Izglība"

VIDEO par Biodanza (biodeju): https://youtu.be/DwOOmKlhjjQ?t=70

 

Norises laiks: 9.novembrī plkst. 20:15, Tallinas ielā 71, Rīgā (Baltās pirts telpās).
Dalības maksa: 15 eiro.

Vairāk informācijas un pieteikšanās, rakstot uz info@biodanza.lv vai zvanot 22 383 133

Atpakaļ