Atvērtā nodarbība "Iekšējā seksualitāte, afektivitāte un mūzika" ar Marcus Stueck (Vācija) piektdien, 6.martā

 Atvērtā nodarbība - iepazīšanās ar biodanza metodi

"Iekšējā seksualitāte, afektivitāte un mūzika"

kuru vadīs Marcus Stueck (Vācija)

piektdien, 6.martā, plkst.20:15

 

Nodarbība - vivencija iepazīstinās ar divām svarīgākajām līnijām biodanza metodoloģijā - seksualitāti un afektivitāti. Uzrunājošā mūzika, kuru izmanto biodanza nodarbībās, aicina paplašināt un izbaudīt sava ķermeņa iespēju robežas. Biodanza ir aicinājums savienot prātu un sirdi, saskaņot tos caur mūzikas ritmu un maigi savienot savu “sirds telpu" ar citiem.


Pirms nodarbības plkst. 18.30 notiks KONFERENCE “Mūzika ir dzīve. Mūzikas ietekme uz veselību un smadzenēm”. Konference ir bezmaksas.Par vadītāju: MARCUS STUECK dzimis Vācijā, Leipcigā. Zinātnieks un profesors Leipcigas Universitātē un viesprofesors Latvijas Universitātes Psiholoģijas maģistratūras nodaļā, arī jogas pasniedzējs, psihoterapeits un pasaulē pazīstams biodanza skolotājs.
Leipcigas Universitātē ieguvis universitātes pasniedzēja kvalifikāciju ar zinātniskajiem darbiem par jogu un biodanza metodi. 2006. gadā Leipcigas universitātē ieguvis pirmo habilitātā doktora grādu ar zinātnisko darbu par imunoglobulīna izmaiņām cilvēka organismā biodanza nodarbību ietekmē.

Ilgus gadus M.Stueck strādājis kopā ar biodanza metodes autoru prof.Rolando Toro Araneda, veicot nozīmīgus sociālus projektus, piemēram, ar AIDS slimiem bērniem Tanzānijā (Āfrikā). Pašlaik viņš turpina iepazīstināt cilvēkus ar biodanza metodi dažādu projektu ietvaros daudzās pasaules valstīs.

Izveidojis un vada biodejas skolas Leipcigā (www.biodanzaschule-leipzig.de) un Rīgā kopā ar Alehandru Villegas (Argentīna, Spānija). 2008. un 2009. gadā M.Stueck pirmo reizi vadīja biodanza nodarbības Latvijā topošajiem deju skolotājiem un psiholoģijas studentiem Erasmus programmas ietvaros sadarbībā ar RPIVA.


Nodarbība būs angļu valodā ar sinhrono tulkojumu latviešu valodā.

Laiks: 6.marts plkst.20:15
Vieta: Baltā pirts, Ozola zāle, Tallinas iela 71, Rīga
Dalības maksa: 15 EUR

(tiem, kas piedalīsies Biodanza skolas seminārā, sestdien,7.martā - dalība ir bez maksas).


!! SESTDIEN, 7.martā, iespēja ikvienam interesentam piedalīties Biodanza skolas seminārā “Mūzikas semantika”:

Laiks: plkst. 11:15 – 18:00, “AERIAL YOGA” telpās, Kalnciema ielā 40, Rīgā

Vairāk: http://www.biodanza.lv/lv/aktualitates/biodanza-skolas-seminars-muzikas-semantika-ar-marcus-stueck-7-marta

 

PIETEIKŠANĀS: zvanot/sūtot sms uz tālr. 22 383 133 (Linda) vai uz epastu: info@biodanza.lv

Atpakaļ