Atvērtā nodarbība "MŪSU ĶERMENIS - MŪSU TEMPLIS" ar YVONNE SEP (Nīderlande, Spānija)

Baltijas Biodanza skola aicina

uz atvērto nodarbību

3.maijā plkst. 20.15


"MŪSU ĶERMENIS - MŪSU TEMPLIS"

ar YVONNE SEP (Nīderlande, Spānija)

 

Šajā nodarbībā pieredzēsim, ka mūsu ķermenis ir ļoti uzticams, ka mūsu ķermenis un prāts ir veselums - svēta vienība. Mūsu ķermenim, mūsu šūnām ir bezgalīgas iespējas baudīt. Katra šūna glabā mūsu unikālo potenciālu un izpauž mūsu vēlmi dzīvot, kad mēs paši ļaujam to izpaust.

Biodanza nodarbībā mēs varam atklāt mūsu ķermeņa gudrību, mūsu šūnu inteliģenci. Inteliģence, kas rada regularitāti, kas solidāri tiek koordinēta ar mērķi aizsargāt mūsu dzīvi, mūsu veselību. Inteliģence, kas izpaužas kā vēlme dzīvot.

«Šajā ķermenī ir svētas upes, šeit ir saule un mēness, kā arī visas svētceļojumu vietas. Es neesmu saskārusies ar citu templi, kas svētlaimīgs par savu ķermeni» /Sahara Doha/

 

Biodanza (biodeja) ir pasaulē pazīstama, zinātniski pierādīta unikāla veselības un psihiskās labsajūtas stāvokļa intervences un personības attīstības metode, kuru 20.gadsimta 60-tajos gados izveidojis antropologs un psihoterapeits Rolando Toro (Čīle, Dienvidamerika).

Tā ir pašregulējoša sistēma ar īpaši izstrādātu metodiku, kurā izmanto mūziku, aktivizējošus un relaksējošus kustību, dejas un ritmu vingrinājumus. Regulāra biodanza praktizēšana palīdz vieglāk tikt galā ar ikdienas stresu, paaugstina labizjūtas un dzīvesprieka rādītājus, radot stabilu pamatu cilvēka emocionālajai, sociālajai un fiziskajai veselībai.

 

Semināru vadīs IVONNA SEPA (YVONNE SEP) (Nīderlande, Spānija).
Ivonna Sepa (Yvonne Sep) ir intensīvi darbojusies ar Biodanzas metodi, ķermeņa valodas izpratni un rakstura struktūrām. Viņas darbu ir atzinis Arodizglītības kvalitātes zīmola fonds Nīderlandē, kas dod iespēju strādātu Nīderlandes valsts veselības jomās.

 

Norises laiks: 3.maijā plkst. 20:15-22:15
Norises vieta: Tallinas ielā 71, Rīgā, Baltajā pirtī.
Dalības maksa: 15 eiro.


Vairāk informācijas un pieteikšanās:
e-pasts: balticbiodanza@gmail.com vai zvanīt: 26408889 Diāna

Atpakaļ