Atvērtā nodarbība "Ziemas maģiskā uguns" 7.decembrī ar A.Villegas (Argentīna/Spānija/Vācija)

 

"Dabā viss pieklusis un rāms... Pārdomu laiks... Laiks, kad ielūkoties sevī... Laiks, kad sevī ielaist dievišķo dzirksti, kārtību un harmoniju..."

Šajā nodarbībā mēs savienosimies ar savu patieso dziļumu, ar dzīves un dabas spēku, kas ir mūsu vadošais spēks...

Biodanza ir aicinājums savienoties ar savu un citu "sirds telpu", maigi savienojot savu prātu un sirdi saskaņotā harmoniskā ritmā.

 

Mīļi aicināti pievienoties atvērtajā biodanza nodarbībā

"Ziemas maģiskā uguns"!

 

Biodanza (biodeja) ir pasaulē pazīstama, zinātniski pierādīta Nodarbībā mēs savienosimies ar ziemas noslēpumu un maģiju. Mēs savienosimies ar savu patieso dziļumu, svinēsim savienošanās spēku, iegūstot vairāk no mūsu dzīves un dabas kā vadošā spēka. unikāla veselības un psihiskās labsajūtas stāvokļa intervences un personības attīstības metode, kuru 20.gadsimta 60-tajos gados izveidojis antropologs un psihoterapeits Rolando Toro (Čīle, Dienvidamerika).

Tā ir pašregulējoša sistēma ar īpaši izstrādātu metodiku, kurā izmanto mūziku, aktivizējošus un relaksējošus kustību, dejas un ritmu vingrinājumus. Regulāra biodanza praktizēšana palīdz vieglāk tikt galā ar ikdienas stresu, paaugstina labizjūtas un dzīvesprieka rādītājus, radot stabilu pamatu cilvēka emocionālajai, sociālajai un fiziskajai veselībai.

Nodarbībai var pievienoties jebkurš interesents, kurš vēlas iepazīt biodanza metodi un iegūt jaunas dzīves atklāsmes!

 

Vivenciju vadīs Alehandra Villegas (Argentīna/Spānija/Vācija) - Baltijas Biodanza skolas izveidotāja un vadītāja (kopā ar prof.M.Štuck). Alehandrai ir vairāk kā 20 gadu biodanza skolotājas pieredze un Leipcigas universitātē iegūts psiholoģijas doktora grāds ar pētījumu par biodanza metodes psiholoģisko iedarbību.

 

Laiks un vieta: piektdien, 7.decembrī pl.20.15, Tallinas ielā 71, Rīgā (Baltās pirts telpās)
Dalības maksa: 15 eiro

Vairāk informācijas un pieteikšanās - rakstot uz info@biodanza.lv vai zvanot 22 383 133

Atpakaļ