Atvērtais Biodanza skolas seminārs "Ķermeņa valoda - dzīves process" 10.10.2020

Atvērtais Biodanza skolas seminārs

"Ķermeņa valoda - dzīves process"

2020.gada 10.oktobrī


Baltijas Biodanza skola aicina piedalīties atvērtajā skolas seminārā, kuru vadīs Markus Štuks (Dr. prof. Marcus Stueck, Vācija) tiešsaistē, un Anete Raikova (Mg.psych., didaktiskā biodanza skolotāja, Latvija) - vadīs klātienē.

 

Ķermeņa valoda ir simbols neapzinātam veidam kā mēs dzīvojam un tā izpaužas mūsu kustībās un žestos. Arī kustību mijiedarbībā un integrācijā pastāv bloki un neatbilstība starp to, ko domājam un jūtam. Reizēm sajūtam, ka nespējam izpaust sevi pilnībā tā, kā vēlamies. Dejā mūsu ķermenis spēj neapzināti atrast šīs disociācijas un integrēt tās. Tas iespējams, pateicoties kustībai mūzikas pavadījumā un afektīvai grupas integrācijai. Šis teorētiskais un prakstiskais seminārs palīdzēs uzzināt vairāk par ķermeņa valodu un identificēt "paslēptos", jeb neapzinātos blokus, kas mūs attur izpaust savu dzīves potenciālu pilnībā.


BIODANZA ir ikvienam, kurš vēlas dzīvot un justies labāk un veselīgāk savā dzīvē.
Biodanza ir unikāla personības attīstības, fiziskās, psihiskās un sociālās veselības pilnveidošanas metode, kuras teorētiskā modeļa pamatā ir ideja par visu dzīvo sistēmu atjaunošanās un pašregulācijas iespēju. Metodes mērķis ir uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti, mazināt ikdienas stresu, nonākt pie fiziskas un emocionālas labizjūtas un atjaunot pamatuzticēšanās izjūtu pasaulei.


Tā arī ir lieliska iespēja piedalīties Baltijas Biodanza skolas mācību nedēļas nogalē. Un varbūt pieņemt lēmumu pievienoties 4. biodanza skolotāju apmācību ciklam.


* Tiešsaistes seminārs tiks tulkots latviešu valodā.

* Pusdienas iespējams ņemt līdzi vai doties ārpus telpām.

* Paredzētas 2 vivensijas, jeb biodanza sesijas.

 

LAIKS: 10.oktobrī plkst.10.00 -18.00
VIETA: Rīgā, Tallinas ielā 71, "Baltās pirts" telpās
Dalības maksa: 40 EUR + telpu īre 5-7 EUR (atkarīgs no cilvēku skaita)

Obligāta pieteikšanās:
- zvanot/sūtot SMS uz tālr. 2013 0000 (Linda)
- rakstot: info@biodanza.lv

 

PAR VADĪTĀJIEM:


Vadīs tiešsaistē teorētisko daļu:

MARCUS STUECK dzimis Vācijā, Leipcigā. Zinātnieks un profesors Leipcigas Universitātē un viesprofesors Latvijas Universitātes Psiholoģijas maģistratūras nodaļā, arī jogas pasniedzējs, psihoterapeits un pasaulē pazīstams biodanza skolotājs.
Leipcigas Universitātē ieguvis universitātes pasniedzēja kvalifikāciju ar zinātniskajiem darbiem par jogu un biodanza metodi. 2006. gadā Leipcigas universitātē ieguvis pirmo habilitātā doktora grādu ar zinātnisko darbu par imunoglobulīna izmaiņām cilvēka organismā biodanza nodarbību ietekmē.

Ilgus gadus M.Stueck strādājis kopā ar biodanza metodes autoru prof.Rolando Toro Araneda, veicot nozīmīgus sociālus projektus, piemēram, ar AIDS slimiem bērniem Tanzānijā (Āfrikā). Pašlaik viņš turpina iepazīstināt cilvēkus ar biodanza metodi dažādu projektu ietvaros daudzās pasaules valstīs.

Izveidojis un vada biodejas skolas Leipcigā (www.biodanzaschule-leipzig.de) un Rīgā kopā ar Alehandru Villegas (Argentīna, Spānija). 2008. un 2009. gadā M.Stueck pirmo reizi vadīja biodanza nodarbības Latvijā topošajiem deju skolotājiem un psiholoģijas studentiem Erasmus programmas ietvaros sadarbībā ar RPIVA.

Vadīs klātienē praktisko daļu:


ANETE RAIKOVA (Latvija) Didaktiskais biodanza skolotājs (IBF sertifikāts), praktiskais psihologs (Mg.psych.).
Jau astoņus gadus vada regulārās iknedēļas biodanza nodarbībās vairākās Latvijas pilsētās un padziļinātās tematiskās biodanza meistarklases gan Latvijā, gan meistarklases ārpus Latvijas. 2009.gadā ieguvusi IBF diplomu “Certificato di Facilitatore Didatta” ar tiesībām apmācīt jaunos biodanza skolotājus Rolando Toro IBF biodanza skolās.

 

Vairāk par Baltijas Biodanza skolu: www.biodanza.lv

Atpakaļ