Baltijas Biodanza skola Latvijā - jauns apmācību cikls 2022.gada pavasarī!


Baltijas Biodanza skola Latvijā

 uzsākusi jaunu apmācību ciklu!

 Aicinām pievienoties ikvienu, kurš vēlas izzināt biodanza (biodeja) metodi!

 

Biodanza (biodeja) ir pasaulē pazīstama, zinātniski pierādīta veselības un psihiskās labsajūtas stāvokļa uzlabošanas un personības attīstības metode, kuru 20.gadsimta 60-tajos gados izveidojis antropologs un psihoterapeits Rolando Araneda Toro (Čīle, Dienvidamerika). Metode ir balstīta psiholoģijas, bioloģijas un antropoloģijas zinātņu pētījumos. Tā ir īpaši izstrādāta metodika, kurā izmanto mūziku, aktivizējošus un relaksējošus kustību, dejas un ritma vingrinājumus.

Regulāra biodanza praktizēšana palīdz vieglāk tikt galā ar ikdienas stresu, paaugstina labizjūtu un dzīvesprieku, radot stabilu pamatu cilvēka emocionālai, sociālai un fiziskai veselībai. Biodanza iedarbība ir plaša – tā atver cilvēkā prieka sajūtu, pašcieņu un pašapziņu.

  
- Šis ir jau 4. biodanza skolotāju apmācību cikls Latvijā.

- Biodanza mācību programmas ilgums ir 3,5 gadi. Apmācības tiek organizētas 1x mēnesī nedēļas nogalēs. Biodanza skolotāju izglītības procesu veido 34 moduļi 3 gados un pēc tam seko 4-8 supervīzijas, kā arī beigu darba izstrāde. Katrs mācību modulis ir veidots no teorētiskās daļas un iespējas gūt praktisko pieredzi.

- Mācības notiek 1 reizi mēnesī nedēļas nogalēs (sestdiena, svētdiena) 

- Mācību programmas laikā jūs apgūsiet 21 teorētisko moduli (biodanza teorētiskā definīcija, psiholoģija, bioloģija, mitoloģija, cilvēka kustības, 5 dzīves potenciāla līnijas u.c.), iegūsiet prasmes patstāvīgi veidot biodanza sesijas pēc R.Toro izstrādātās metodoloģijas.

- Praktiskajās nodarbībās jūs pieredzēsiet sevis izzināšanas un transformācijas procesu, caur kuru iemācīsities dzīvot harmonijā ar sevi un ārpasauli, kā arī paaugstināsiet savu pašvērtējumu un pašpārliecinātību, ienesīsiet vairāk prieka un viegluma savā ikdienas dzīvē.

- Skolu beidzot, saņemsiet Baltijas Biodanza skolas Starptautisko "Internation Biocentric Federation" (IBF) apstiprinātu diplomu, Biodanza skolotāja kvalifikāciju, ar tiesībām vadīt pieaugušo grupas visā pasaulē.

- Biodanza ir dziļš personības izaugsmes, nobriešanas un transformācijas ceļš. Ja nevēlaties kļūt par biodanza skolotāju, jūs varat izmantot biodanza skolas apmācības pašattīstībai (skolas pirmie 2 mācību gadi).

Baltijas Biodanza skolas direktors - dr.habil.psych. Marcus Stueck (Vācija)

 

Mācību sākums 2022. gada 12. - 13. martā, taču var pievienoties arī nākamajos mēnešos!

- Katra mēneša mācību laikus atradīsiet šeit: https://biodanza.lv/lv/aktualitates/baltijas-biodanza-skolas-notikumi

- Vairāk informācijas un pieteikšanās: info@biodanza.lv vai 20130000 (Linda)

 

“Viss, kas mums ir nepieciešams, ir jau mūsos! Mēs iedarbojamies uz to, kas mūsos jau ir un izceļam to ārā!” /prof. Rolando Toro, biodanza metodes idejas autors 

 

Atpakaļ