Baltijas Biodanza skolas mācību modulis "Sociālā darbība un biodanza" ar Mariju Kanizalezu Herezu (Venecuēla, Anglija) 28.- 29.oktobrī

Baltijas Biodanza skolas mācību modulis

"Sociālā darbība un biodanza" 28.- 29.oktobrī

mācību nedēļas nogale atvērta ikvienam interesentam!

Vadītāji: viesskolotāja  Marija Kanizalesa Hereza no Anglijas (Marija Canizalez Jerez) un skolas direktors prof.dr.habil. Markus Štuks no Vācijas (Marcus Stueck).

 Seminārs sniegs gan teorētisku, gan praktisku ieskatu sociālajā darbā ar Biodanza metodi. Sociālās darbības ir biodanza sirds, jo tās nozīmē mīlestību. Marija Kanizalesa Hereza skaidros kā biodanza metode var tikt izmantota  darbā ar sabiedrību un sociālajos projektos gan Latvijā, gan starptautiskā mērogā. Marijas dzimtene ir Venecuēlā, bet šobrīd dzīvojot Anglijā uzkrājusi bagātīgu pieredzi darbojoties dažādos sociālā darba projektos. Marija ir arī Biodanzas festivāla organizatore Anglijas ziemeļos. Savukārt Markus Štuks dalīsies ar savu unikālo pieredzi darbojoties sociālajos projektos Āfrikā, kuros viņš darbojies arī kopā ar biodanza radītāju profesoru Rolando Toro (1924-2010).

Biodanza ir personību attīstoša un atveseļojoša metode, kas radīta Dienvidamerikā un pasaulē pazīstama jau vairāk 50 gadus. Nodarbībās izmanto mūziku, kustību un grupas dalībnieku mijiedarbību ar mērķi atjaunot saikni ar sevi un citiem, uzlabot fizisko garīgo un sociālo veselību un dzīves labizjūtu kopumā.

Mācības notiks angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.

 • - NORISES LAIKS: 28.-29.10.2023
  28.oktobrī: plkst.10:00 - 19:00
  29.oktobrī: plkst.10:00 - 17:00
  - NORISES VIETA: Bachata Riga telpās. Adrese: Miera iela 36, Rīga
  - DALĪBAS MAKSA:
  - Biodanza skolas studentiem 150.eur
  - citiem interesentiem 110.eur
 • +Par telpām 5-7eur (maksa tiek dalīta uz dalībnieku skaitu)

  IEPRIEKŠĒJA PIETEIKŠANĀS OBLIGĀTA: info@biodanza.lv vai tel.20130000 (Linda)
 • Baltijas Biodanza skola joprojām ir atvērta jauniem studentiem!

 • Vairāk par Biodanzu Latvijā lasiet www.biodanzalatvia.lv un www.biodanza.lv

Atpakaļ