Biodanza mitoloģiskie un filozofiskie aspekti 16.-17.martā

Baltijas Biodanza skola

aicina uz semināru 

"Biodanza mitoloģiskie un filozofiskie aspekti”

ar Unni Heim (Norvēģija)

  2019.gada 16. -17.martā  

 

!!! Izmaiņas - sakarā ar viesvadītājas slimību,

mainīta semināra norises vieta (skat.zemāk)

Semināru vadīs Marcus Stueck (Vācija)

 

Caur Biodanza ir iespēja piekļūt mītiem un arhetipiem kolektīvajā zemapziņā, jo dejas pieredze ļauj piekļūt dziļi paša neapzinātam potenciālam.

Kolektīvā bezapziņa piemīt katram cilvēkam, tā ir kopīga visai cilvēcei, savukārt personīgā bezapziņa ir individuāla, tajā ietilpst viss, ko cilvēks ir pieredzējis.


Kolektīvo bezapziņu K.G. Jungs salīdzinājis ar zemes dzīlēm, kurās iesniedzas koka saknes, uz kurām balstās psihe un arī tās virsējais slānis – apziņa. Cilvēces kolektīvajā bezapziņā notiekošie procesi ietekmē visu cilvēku dzīvi. Kolektīvās bezapziņas satura veidotājus K. G. Jungs nodēvēja par arhetipiem.

Savās autobiogrāfiskajās pārdomās K. G. Jungs izteicis domu, ka mītu un kolektīvās bezapziņas arhetipu izpētei, ko viņš veicis teorētiskā līmenī, jāiegūst arī fiziskā dimensija, kam būtu būtiska nozīme terapijā. Biodanza autors Rolando Toro, pamatojoties uz arhetipu teoriju, izveidojis īpašas dejas personības integrācijai.

 

Šajā seminārā Jums būs iespēja uzzināt vairāk par biodanza metodi, gūt ieskatu mitoloģijas pasaulē, kā arī iegūt praktisku pieredzi.

 

Aicinām uz šo īpašo teorētisko un praktisko semināru,

kuru vadīs Unni Heim (Norvēģija)

 

Unni ir Norvēģijas biodanza skolas direktore. Kopš 2006.gada viņa māca Biodanza metodi dažādās valstīs - Nīderlandē, Francijā, Zviedrijā, Čehijā un Anglijā.

 

Semināra norises vieta: Tallinas iela 71 ("Baltās pirts" telpas), Rīgā

Maksa par 2 dienām: 130 EUR

 

Pieteikties: balticbiodanza@gmail.com; tel. 26408889 (Diāna)

Vairāk informācijas: www.biodanza.lv

Atpakaļ