Biodanza nedēļas nogale “RADOŠUMA DARBNĪCA” 8. - 9. jūnijā, Lizaros

Biodanza nedēļas nogale “RADOŠUMA DARBNĪCA” 8. - 9. jūnijā, Lizaros

 

Baltijas Biodanza skola aicina piedalīties nedēļas nogalē


“RADOŠUMA DARBNĪCA”


2019.gada 8. un 9.jūnijā


“Mums jāliek radošumam kalpot savai dzīvei! Ne tikai estētiskajā nozīmē, bet dziļam radošumam, kas izmaina mūsu dzīvi. Tad tā tiešām plūst un mēs kļūstam par savas dzīves galvenajiem varoņiem. Tad, ja Tu vēlies kaut kur dzīvot, Tu turp dodies. Ja tu gribi dzīvot ar kādu, Tu to dari. Ja Tu sapņo par citu profesiju, Tu nekavējies!”
/Rolando Araneda Toro, biodanza metodes autors/


Eksistenciāls radošums ir par radošuma izpausmi katrā mūsu dzīves izpausmes aspektā, ne tikai radot mākslas darbus. Eksistenciālais radošums ir daudz plašāks - tas ir par Dzīves mākslu.
Biodanza mūs aicina uzdot sev jautājumus - Kā es dzīvoju un kā es vēlos dzīvot? Vai dzīvot mehāniski, automātiski un nesavienotam ar savu jūtu pasauli vai dzīvot veselumā un pārpilnībā - piedzīvojot noslēpumainu un brīnišķīgu pieredzi!


Radošums ir viena no Biodanza dzīves potenciāla līnijām. Tā ir iespēja dzīvot dzīvi ar zinātkāri, paplašinot savu uztveri un dzīvojot ar radošu impulsu dzīvē. Kad radošuma līnija ir veselīga un dinamiska, mums veidojas vieglas attiecības ar dzīvi. Mēs izdzīvojam to ar interesi un piedzīvojuma izjūtu. Radošums dod iespēju unikālai personīgai izpausmei un arī iespēju izmainīt mūsu ierastos uzvedības modeļus pozitīvākā un inovatīvākā uzvedībā. Kad mēs esam dziļi savienoti ar radošumu mēs varam pilnīgāk saprast savu vietu dzīvē, un mūsu kontaktu ar Universa radošo enerģiju kopumā.


Šajā nedēļas nogalē mēs dejosim un radīsim pieredzi, kas atmodinās mūsu radošuma potenciālu.


Norises vieta: KIC “Lizari", Vircavas pagasts, Jelgavas rajons
Dalības maksa: 140 EUR (dzīvošana un ēšana viesu namā nav iekļauta)!
Pieteikties un vairāk informācijas: balticbiodanza@gmail.com vai zvanot 26408889 Diāna


Nodarbības vadīs biodanza pasniedzēja no Itālijas Mili Pelli

Mili Pelli ir dzimusi un izaugusi Argentīnā. Kopš 1991.gada dzīvo Itālijā. Ir mācījusies Ziemeļaustrumu universitātes Pilsētas plānošanas un arhitektūras fakultātē Argentīnā, un mācījusies “Grupas dinamika un uzraudzība”. Piedalījusies daudzās mākslas izstādēs. 1984.gadā ir iepazinusi biodanza metodi Argentīnā. Biodanza metodi apguva pirmajā biodanza skolā Itālijā, ko vadīja Rolando Araneda Toro (Biodanza metodes autors). 1993.gadā ieguva biodanza fasilitatora diplomu un 1997.gadā - Biodanza metodes didaktiskā skolotāja diplomu. 2000.gadā ar saviem mākslas darbiem ir piedalījusies Barselonas Spānijas pētījumu simpozijā par mākslu un sirdsapziņas paplašināšanu.
Mili Pelli ir specializējusies šados Biodanza novirzienos: “Biodanza ūdenī”, “Identitāte un četri elementi”, “Balss, mūzika un perkusijas”, “Dabisku krāsu dejas”, “Biodanza un zodiaka zīmes”, “Biodanza bērniem, pusaudžiem un biocentriskā izglītība”.
Biodanza paplašinājuma “Biodanza un mākslas izplausme” autore un skolotāja. Kopš 1993.gada vada regulāras biodanza grupas Boloņā un citās Itālijas pilsētās. Darbojas Biodanza projektos ar bērniem Boloņas pašvaldības pirmskolas, pamatskolas un vidusskolas iestādēs, kā arī Imola vidusskolas iestādē. Sadarbojas ar Biodanza Rolando Toro sistēmas skolas direktoriem.
“Es ticu dzīves radīšanas mākslai un dejošanai, izmantojot mūsu sajūtu instinktus. Mani aizrauj viedums un spēks dzīves dabas viedums radošums, saka Mili.

Atpakaļ