Biodanza seminārs "Daba mūsos (Transcendence)" 1.- 2.septembrī

Baltijas Biodanza skola aicina 2018.gada 1. un 2.septembrī
pievienoties semināram “Daba mūsos (Transcendence)“,

kas notiks skaistā Latvijas dabas vietā Izglītības un kultūras centrā “Lizari”, Vircavas pagastā, Jelgavas novadā.

 

TRANSCENDENCE, pēc biodanza koncepcijas, nozīmē cilvēka dabisku tieksmi būt saistītam ar visu sev apkārtesošo: cilvēkiem, dzīvniekiem, augiem, Zemi un Debesīm. Transcendence ir spēja iziet ārpus sava EGO robežām, izjūtot harmoniju un labsajūtu.
Transcendences pirmatnējā pieredze ir intrauterīnais pārdzīvojums pirms piedzimšanas, ko Jungs nosaucis par „okeānisko pieredzi" – mūsu zemapziņā tas glabājas kā perfektas harmonijas pārdzīvojums. Transa pieredze biodejas vingrinājumos ir integrējoša - tā kliedē bailes un piepilda ar pilnības, laimes un dzīves mīlestības izjūtām. Tā ir atgriešanās pie pirmavota sajūtot dziļu saistību ar sevi pašu, citiem un Visumu. Šajā atdzimšanas procesā notiek identitātes pāreja uz augstāku apziņas līmeni un uztveres paplašināšanās.

Kā teicis biodanza metodes idejas autors R.Toro, transcendences izjūta ir būtiskākā dzīves līnija - intīmās saistības izjūta ar dabu un tuvāko ir augstākā pieredze, ko dzīvē būtu jāsasniedz. Mēs neesam izolētas būtnes, bet piedalāmies vienotajā kosmosa kustībā – tās nav intelektuālas zināšanas, bet daudz aizkustinošākas un dziļas transcendentas zināšanas par dzīvi.
Sevis paša uztvere intimitātē un mīlestības pilnā atklātībā, ietekmē cilvēka attīstību un piepilda ar vitalitāti un iekšēju vienotību.

Semināru vadīs Baltijas Biodanza skolas direktori - Dr.psych. Alehandra Villegas (Alejandra Villegas) no Spānijas un Dr.psych.Marcus Stueck no Vācijas. Tā ir vienreizēja iespēja piedalīties seminārā, kuru vadīs abi skolas direktori. Alehandra Villegas ir praktizējoša psihoterapeite un biodanza skolotāja, kas pirmā kopā ar Marcus Stueck (Vācija) veica pirmos zinātniskos pētījumus par biodanza metodes pozitīvo ietekmi uz cilvēka veselību. Kopā ar Dr.psych. profesoru Marcus Stueck jau vairākus gadus vada Biodanza skolu Leipcigā un Baltijas biodanza skolu Rīgā.

Mācības notiks angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.

 

1.septembris ir mācību gada sākums lieliem un maziem! Baltijas Biodanza skola aicina visus interesentus piedalīties šajā Biodanzas skolas mācību nedēļas nogales seminārā par īpašu cenu - dalības maksa tikai 100 EUR!

Norises laiks: 1.-2.septembris
Norises vieta: Kultūras un izglītības centrs “Līzari”, Vircavas pagasts, Jelgavas novads
Maksa par dzīvošanu un ēdināšanu (sestdien - pusdienas un vakariņas, svētdien - brokastis un pusdienas): 45EUR

Vairāk informācijas un pieteikšanās pa tel. 26408889 vai rakstot uz biodanza.school.riga@gmail.com

Atpakaļ