Lekciju cikla 1.lekcija - 5.oktobrī plkst.19.30 ar prof. Marcus Stueck. TIEŠSAISTĒ

 

No 5.oktobra līdz 14.decembrim

6 vakarus aicinām piedalīties pieredzējušu Baltijas Biodanza skolas skolotāju,

Latvijas Biodanza skolotāju asociācijas biedru veidotajā lekciju ciklā tiešsaistē

"Atgūt dzīves vieglumu - no ierobežojumu spriedzes uz jaunu atvērtību!"

 

5.oktobrī plkst. 19.30 aicinām uz prof.Marcus Stueck lekciju tiešsaistē 

Ievads Biocentriskās veselības modeļa teorijā.
Pašrefleksija un veselīga identitāte pēcpandēmijas laikā

Šajā lekcijā būs iespēja iepazīties ar Marcus Stueck izstrādāto Biocentriskās veselības modeļa teoriju, kuras pamatā ir zinātniskais pētījums, kurā piedalījās 8 universitātes un 1500 dalībnieku no visiem kontinentiem.


Šī teorija meklē atbildes uz sekojošiem jautājumiem:
= Kāpēc cilvēks ir tik ļoti attālinājies no dabas?
= Vai pastāv pašā cilvēkā kādi iemesli, ka viņu nepārtraukti nomoka cilvēku izraisītas katastrofas vai varbūt viņš pats tās iesāk?
= Kas ir nepieciešams nākotnē un ko katrs no mums var ilgtermiņā mainīt savā iekšējā attieksmē pret dzīvi, pret darba koncepcijām un attieksmi pret savu stāvokli dzīvē, lai tiktu galā ar šo situāciju.


* Tā būs ne vien klausīšanās un savstarpēja dalīšanās, bet arī satikšanās ar sevi caur atraisošu mūziku un īpašiem biodanza kustību vingrinājumiem.
* Iespēja jaunā veidā paskatīties uz nozīmīgām lietām dzīvē un apkārtējā pasaulē, atklāt resursus savā iekšējā pasaulē, gūt iedvesmu savai nākotnei!

Lekcija tiks tulkota latviešu valodā

 

Prof. MARCUS STUECK dzimis Vācijā, Leipcigā. Zinātnieks un profesors Leipcigas Universitātē un viesprofesors Latvijas Universitātes Psiholoģijas maģistratūras nodaļā, arī jogas pasniedzējs, psihoterapeits un pasaulē pazīstams biodanza skolotājs. Leipcigas Darba un veselības akadēmijas zinātniskais direktors. Biocentriskās veselības teorijas autors.
2006.gadā Leipcigas universitātē ieguvis pirmo habilitātā doktora grādu ar zinātnisko darbu par imunoglobulīna izmaiņām cilvēka organismā biodanza nodarbību ietekmē.
Ilgus gadus M.Stueck strādājis kopā ar biodanza metodes autoru prof.Rolando Toro Araneda, veicot nozīmīgus sociālus projektus, piemēram, ar AIDS slimiem bērniem Tanzānijā (Āfrikā). Pašlaik viņš turpina iepazīstināt cilvēkus ar biodanza metodi dažādu projektu ietvaros daudzās pasaules valstīs.


Organizē Baltijas Biodanza skola un Latvijas Biodanza skolotāju asociācija.
Pieteikšanās un informācija: info@biodanza.lv vai 20130000 (Linda)

Atpakaļ