"Mīlestība un seksualitāte" ar Luís Otávio Pimentels (Brazīlija, Spānija)

Baltijas Biodanza skola aicina

uz moduli "seksualitāte"

“Mīlestība un seksualitāte - jutekliskas attiecības ar dzīvi”

2023.gada 3.- 4.jūnijā

ar Luís Otávio Pimentels (Brazīlija, Spānija)


Šī ir skolas nedēļas nogale, kas ir atvērta arī ikvienam interesentam, kas vēlas dziļāk izzināt biodanza metodi un šo tēmu. Biodanza metodoloģijā seksualitāte tiek uzskatīta par būtisku cilvēka dzīves aspektu. Seksualitāte ir viena no piecu iedzimto potenciālu līnijām un ir saistīta ar vēlmes pamodināšanu, baudas palielināšanu, savienošanos ar seksuālo identitāti. Šis cilvēka dzīves aspekts ir saistīts seksuālo instinktu. Pieņemot savu dabisko seksualitāti, mēs pievienojam savai dzīvei baudu un mazīnām seksuālo represiju. Tas mums palīdz veidot jutekliskas attiecības ar pašu dzīvi. Šajā nedēļas nogalē iegūsim zināšanas par teoriju, bet galvenokārt caur dejām.


Par vadītāju: Luis Otávio Pimentels (Brazīlija, Spānija) ir didaktiskais Biodanza fasilitātors ar plašu profesionālo pieredzi. Viņš ir Barselonas un Alikantes Biodanza skolu direktors, klīniskais psihologs un prāta -ķermeņa terapeits ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi klīniskajā jomā, individuālajā un grupu terapijā. Luisam ir arī liela pieredze padziļinātu terapeitisko un personīgās attīstības kursu vadīšanā Biodanza un Seksualitātes jomā. Viņš ir paplašinājuma Biodanza un Garīgā veselība līdzveidotājs.

Mums ir liels prieks, ka Luís Otávio Pimentels vadīs mūsu Baltijas Biodanza skolā Rīgā semināru par seksualitāti. 

Baltijas Biodanza skola joprojām aicina izmēģināt mācības skolā, kas notiek vienu reizi mēnesī un  joprojām aicina pievienoties 4.mācību grupai!


KAD: 2023.gada 3.-4.jūnijā
KUR: Miera ielā 36, Rīga
MAKSA:
- Biodanza skolas studentiem 150eur
- citiem interesentiem 110eur
+ par telpām 7- 8eur (maksa tiek dalīta uz dalībnieku skaitu)


OBLIGĀTI JĀPIESAKĀS: info@biodanza.lv vai 20130000 (Linda)

Atpakaļ