Oficiāls paziņojums Biodanza vadītājiem visā pasaulē

Starptautiskā Biodanza Federācija

 

Dārgie draugi un kolēģi!

 

Šo ziņu sūtām šābrīža sociālās un veselības krīzes laikā, kas lielākā vai mazākā mērā, ietekmē ikvienu no mums.

Lai gan biodanza praktizēšana sniedz neapšaubāmus ieguvumus veselībai un uzlabo imūnsistēmu, šobrīd mums ir jāapzinās, ka šajā ārkārtas situācijā jārūpējas ne tikai par cilvēku veselību, bet arī jāaizsargā dzīvība.

Tāpēc aicinām integrēt, cienīt un pildīt katras valsts veselības institūciju lēmumus un rekomendācijas. Šobrīd svarīgākais mums kā vadītājiem ir, katram personīgi pieņemt šos ierobežojumus, jo mūsu profesionālā izpausme ir apņemšanās rūpēties par dzīvību kopumā.

Daudzu valstu biodanza skolām un fasilitatoriem (skolotājiem) ir bijis jāpieņem lēmums atcelt pasākumus, rūpējoties par savu studentu un kopienas drošību. Šis ir laiks mūs aicina būt konsekventiem, vienotiem un saglabāt solidaritātes tīklu un savstarpēju atbalstu.

Mēs, IBF Direktoru valde, piedāvājam savu atbalstu, pieejamību un aicinām visas pasaules biodanza asociācijas strādāt savstarpējā saiknē, izmantojot mūsdienu tehnoloģu piedāvātās iespējas.

 

Šī ziņa sniedz arī cerību un atgādina, ka mēs ikviens esam daļa no plašas kustības visā pasaulē, kura sniedz mums savu aizsardzību un atbalstu mūsu katra personīgajai un kolektīvajai dejai un, ka mēs visi esam saistīti caur dzīvības spēku, kurš ir neaptverami jaudīgs!

 

Ar silti sveicieniem un apskāvieniem,

Pagaidu Direktoru valde IBF

 

Tulkojums: Latvijas biodanza skolotāju asociācijas valde

Atpakaļ