Praktiskais seminārs "Afektivitāte" kopā ar Marcus Stueck (Vācija) 25.augustā

Baltijas Biodanza skola aicina ikvienu interesentu

piedalīties praktiskajā seminārā

"Afektivitāte"

kopā ar Marcus Stueck (Vācija),

svētdien, 25.augustā plkst.10 -17

Tā ir arī lieliska iespēja "nogaršot" kā notiek mācības Baltijas Biodanza skolā un sajust, varbūt vēlies pievienoties Biodanza skolotāju 4.ciklam!

 

BIODANZA ir unikāla personības attīstības, fiziskās, psihiskās un sociālās veselības pilnveidošanas metode, kuras teorētiskā modeļa pamatā ir ideja par visu dzīvo sistēmu atjaunošanās un pašregulācijas iespēju. Metodes mērķis ir uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti, mazināt ikdienas stresu, nonākt pie fiziskas un emocionālas labizjūtas un atjaunot pamatuzticēšanās izjūtu pasaulei.

Biodanza ir ikvienam, kurš vēlas dzīvot un justies labāk un veselīgāk savā dzīvē!

 

Par semināra vadītāju: MARCUS STUECK dzimis Vācijā, Leipcigā. Zinātnieks un profesors Leipcigas Universitātē un viesprofesors Latvijas Universitātes Psiholoģijas maģistratūras nodaļā, arī jogas pasniedzējs, psihoterapeits un pasaulē pazīstams biodanza skolotājs.
Leipcigas Universitātē ieguvis universitātes pasniedzēja kvalifikāciju ar zinātniskajiem darbiem par jogu un biodanza metodi. 2006. gadā Leipcigas universitātē ieguvis pirmo habilitātā doktora grādu ar zinātnisko darbu par imunoglobulīna izmaiņām cilvēka organismā biodanza nodarbību ietekmē.

Ilgus gadus M.Stueck strādājis kopā ar biodanza metodes autoru prof.Rolando Toro Araneda, veicot nozīmīgus sociālus projektus, piemēram, ar AIDS slimiem bērniem Tanzānijā (Āfrikā). Pašlaik viņš turpina iepazīstināt cilvēkus ar biodanza metodi dažādu projektu ietvaros daudzās pasaules valstīs.

Izveidojis un vada biodejas skolas Leipcigā (www.biodanzaschule-leipzig.de) un Rīgā kopā ar Alehandru Villegas (Argentīna, Spānija). 2008. un 2009. gadā M.Stueck pirmo reizi vadīja biodanza nodarbības Latvijā topošajiem deju skolotājiem un psiholoģijas studentiem Erasmus programmas ietvaros sadarbībā ar RPIVA.


Nodarbība tiks tulkota latviešu valodā.

 

Semināra norises laiks: 25.augustā plkst.10-17

Vieta: studija "Aerial Yoga", Kalnciema iela 40 (3.stāvs), Rīga, Pārdaugava
Dalības maksa: 50 EUR

Pieteikšanās: zvanot/sūtot sms 22 383 133 (Linda), vai rakstot e-pastā: info@biodanza.lv

Atpakaļ