Starptautiskā Biodanza diena 2016.gada. 19.aprīlī - Zibakcija Rīgā

 

2016.gada 19.aprīlī tirdzniecības centrā "Galerija Centrs" pirmo reizi Latvijā notika Starptautiskajai Biodanza dienai veltīta zibakcija, kas pulcēja vairāk kā 200 interesentu. Zibakcija bija aicinājums cilvēkiem caur uzrunājošu mūziku satikties, uzsmaidīt otram, ieskatīties acīs, lai sajustu cilvēcisku piederību un vienotību.

Akcijas laikā ikviens interesents bija aicināts piedalīties trīs bezmaksas biodejas mini nodarbībās. Biodejas skolotāji aicināja ikvienu pievienoties brīvprātīgiem dejotājiem un kopā ļaujoties kopīgam kustību priekam un mūzikas ritmiem.

“Paldies „Galerija Centrs” par atvērtību un doto iespēju sarīkot šādu biodejas akciju pirmo reizi Latvijā!” - saka akcijas iniciatori un organizatori  Latvijas Biodanza asociācija –„ Mūsu ideja bija cilvēkiem sniegt iespēju ikdienas skrējienā uz brīdi apstāties, lai ļautos mūzikai un vienkāršu soļu ritmam un patiesai cilvēciskai klātesamībai ar otru cilvēku.  Dzīve ir kustība un katrs mūsu solis jau ir deja!  Prieku un viegluma sajūtu mūsu ikdienas dzīvē varam iegūt vienkārši  ļaujoties šim mirklim arī esot kustībā. Taču visvērtīgākais ir mirklis, kuru piedzīvojam kopā otru cilvēku, jo redzot savu prieku atspoguļojamies citos, pozitīvām izjūtas pieaug daudzkārtīgi un labā pieredze saglabājas mūsu ķermeņa atmiņā vēl ilgi. Paldies visiem, kuri bijāt ar mums! ”

Atpakaļ