Tālākizglītības seminārs "ĶERMEŅA VALODA UN RAKSTURA BRUŅAS" 4. - 5.maijā

 

BALTIJAS BIODANZA SKOLA
aicina

uz tālākizglītības semināru

"ĶERMEŅA VALODA UN RAKSTURA BRUŅAS"

ar IVONNU SEPU (Nīderlande, Spānija)

Seminārs ir paredzēts profesionāļiem, kas strādā ar uz ķermeni orientētām metodēm un terapijām un, kuri savā ikdienas darbā izmanto zināšanas par cilvēka kustībām,
ķermeņa sasprindzinājumiem, jeb "bruņām" un to psiholoģisko saistību, piemēram, deju terapeiti, fizioterapeiti, psihoterapeiti, kas strādā ar ķermeni, sporta treneri, sistēmisko metožu konsultanti, u.c.

 

Austrijas psihoteraiteits Vilhelms Raihs (Wilhelm Reich) pirmais aprakstīja jēdzienu "ķermeņa bruņas" norādot, ka tās veidojas bērna vecumā dažādu dzīves notikumu ietekmē kā aizsardzības reakcija. Šīs bruņas ne tikai aizsargā, bet arī nobloķē jūtas un emocijas - cilvēks jūtas slikti un nespēj dzīvot pilnvērtīgi, sasniegt mērķus, justies laimīgi.


Čīles psihoterapeits, zinātnieks, biodanza sistēmas izveidotājs Rolando Toro, atklāja, ka ir iespējams kombinēt mūziku, emocijas un dabiskas kustības, lai atbrīvotu un "izkausētu" rakstura bruņas, tādējādi veicinot atvēršanos pasaulei gan iekšēji, gan ārēji, kas veido drošu pamatu personības tālākattīstībai.


Semināru vadīs IVONNA SEPA (YVONNE SEP) (Nīderlande, Spānija).
Ivonna Sepa (Yvonne Sep) strādā ar Biodanza metodi, ķermeņa valodas izpratni un rakstura struktūrām. I.Sepas ieguldījumu ir atzinis Arodizglītības kvalitātes zīmola fonds Nīderlandē, kas atbild par specialistu darba kvalitāti Nīderlandes valsts veselības iestādēs.

 

Norises laiks: 2019.gada 4. un 5.maijā
Semināra maksa: 160 EUR
Norises vieta: Jogas centrs "ATMA", Valentīna iela 16, Rīga, Latvija

Informācija un pieteikšanās: balticbiodanza@gmail.com vai tel.+371 26408889 (Diāna)

 

Lūgums padalīties ir informāciju par semināru ar interesentiem, kas strādā uz ķermeni orientētām metodēm un terapijām.

 

Sirsnībā,
Baltijas Biodanza skolas komanda

Atpakaļ