Teorētiski praktisks seminārs "VITALITĀTE" 17. - 18. 09 ar O.Imbernon (GranCanaria)

Baltijas Biodanza skola aicina uz

2 dienu teorētiski praktisku semināru "VITALITĀTE" 

17. - 18. septembrī,

kuru vadīs Oskars Imbernons (Grankanārija)


Dzīve ir pielāgošanās, kustība un virzība. Šajā nedēļas nogalē izzināsim ikvienā cilvēkā ieliktā potenciāla, ko biodanza metodoloģijā dēvē par VITALITĀTI, pamatus un Biodanzas pieeju šai vienai no piecām dzīves līnijām. Vitalitāte ir enerģija, kas mums vienmēr ļauj atdzimt no jauna, lai kas arī nenotiktu mūsu dzīvē. Laba vitalitāte nozīmē - laba veselība!


Baltijas Biodanzas skolas nedēļas nogale ir atvērta ikvienam, kurš vēlas padziļināt savu Biodanzas pieredzi un iepazīt Oskaru Imbernonu, kurš Latvijā viesosies pirmo reizi.

Oskars Imbernons (Oscar Imbernon) ir pieredzējis Biodanza skolotājs, Laspalmasas de Grankanārijas (Las Palmas de Gran Canaria) Biodanza skolas direktors. Viņa iekšējā pārliecība ir, ka Biodanzas praktizēšana palīdz atraisīt dabisko vitalitāti, uzturēt dzīvespēku un saglabāt labu veselību līdz sirmam vecumam. Oskars Imbernons ir apguvis un specializējies šādos biodanza metodes paplašinājumos: "Biodanza organizācijās un uzņēmumos", "Biodanza bērniem, jauniešiem un ģimenēm", "Minotaura projekts", "Identitāte un četri elementi", "Vēlmju koks", "Biodanza ūdenī", "Biodanza un masāža", "Biodanza un māls", "Biodanza dabā", "Biodanza, balss un perkusijas", "Biodanza un četri gadalaiki".


Seminārs notiks angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.


NORISES LAIKS: 17.-18.septembris, 2022
NORISES VIETA: Bachata Riga telpās, Miera iela 36, Rīga
MAKSA par 2 dienām:
- Biodanza skolas studentiem 150. eur
- citiem interesentiem 110. eur (ja izlemj pievienoties biodanzas skolai, būs jāsamaksā starpība)


IEPRIEKŠĒJA PIETEIKŠANĀS obligāta: info@biodanza.lv vai 20130000 (Linda)


Vairāk par Biodanza metodi: www.biodanzalatvia.lv un www.biodanza.lv

 

!!! Baltijas Biodanza skola joprojām ir atvērta jauniem dalībniekiem - jaunais 4.cikls sācies pavisam nesen un ikviens ir mīļi gaidīts izmēģināt skolas mācību nedēļas nogales! Šeit ir daudz prakses un ne tik daudz teorijas. Nāc un izmēģini! Vairāk: https://biodanza.lv/lv/baltijas-biodanza-skola/biodanza-skolotaju-izglitiba


 

Atpakaļ