XIII Vasaras biodanza nometne “Afektivitāte ir biokosmiskā inteliģence” ar Rachely Turtz (Izraēla)

Aicinām uz XIII vasaras biodanza nometni

“Afektivitāte ir biokosmiskā inteliģence”

29. - 30. jūlijā

ar Rachely Turtz (Izraēla)


Biodanza metodes radītājs Rolando Toro ir teicis, ka jebkura inteliģences forma, gan abstraktā un semantiskā, gan sociālā un estētiskā, ir saistīta ar afektivitāti. Pēc viņa pārliecības, afektivitāte ir viena no būtiskākajām intelekta struktūras psiholoģiskajām sastāvdaļām, un tā ir arī viena no visvairāk represētajām izpausmēm pašreizējā sociālajā, izglītības un politiskajā pasaulē.
Mūsu dzīvesveidā būtu jāievieš biokosmiskie principi. Lai profesora Rolando Toro piedāvāto biocentrisko principu ieviestu sabiedrībā, jāattīstīta afektīvā inteliģence, cilvēka iedzimtos potenciālus izmantojot mīlestības labā, - un tad ieguvēji būs visi. Ir jāpalīdz cilvēkiem sajust savu diženumu un tajā pašā laikā ir jāsvin dzīvība, dzīve visos dzīves apstākļos, lai kādi tie būtu.
Šajās trīs dienās mēs modināsim sava ķermeņa smalko jūtīgumu, baudas izjūtu, savu intimitāti, vajadzību būt kopā, lai dzīvotu un justos labāk savā dzīvē. Mīlestības alķīmija ir transformācijas process no apjukuma līdz harmonijai, no vardarbības līdz maigumam, līdzjūtībai, empātijai, draudzībai un mīlestībai.


Par vadītāju: Rachely Turtz ir Izraēlas ziemeļu Biodanzas skolas direktore. Biodanza fasilitatore kopš 2010.gada, sertificēta didaktiskā skolotāja kopš 2013.gada. Viņa darbojas gan Izraēlā, gan citur pasaulē. Reičela darbojas arī kā holistiska dziedniece, kas apvieno dažādas metodes. Viņai ir trīs bērni. Kad 2004.gadā smagi saslima viņas vecākais dēls, Reičelas personīgā pieredze dziedināšanas procesā radīja izpratni, ka dzīve ir tagadnes tagadne. „Dzīvo mirklī” pēkšņi kļuva par taustāmu realitāti. Dzīvība ir milzīga dāvana. Ir svarīgi sajust dzīvi visā tās dziļumā, izjust visas jūtas un sajūtas - tas ir obligāti. Kad viss ir sinhroni, tad mēs satiekam sev īsto.” Reičelai tā bija Biodanza - “Tā nav tikai vēl viena lieta, ko pievienoju savam CV. Es atklāju, kas es patiesībā esmu, un kas ir mans aicinājums. Biodanza man ir veids, kā dzīvot dzīvi jēgpilnā kustībā. Kad es redzu un jūtu dejotājus, kas vivencijā ir patiesi un izpauž īsto sevi, man tā ir īsta svētku diena. Ļaut sev justies patiesi, beigt sevi apspiest un noniecināt – tas nozīmē patiesi dzīvot!”

VIETA: Starptautiskais Izglītības, kultūras un humānisma centrs "LIZARI", Mazlauki, Jelgavas novads.
DALĪBAS MAKSA:
- “agrā putniņa” cena līdz 31.05 - 220 EUR
- no 1.06 - 230 EUR


Cenā iekļauta:
- bezmaksas dalība piektdienas, 28.jūlija, vivencijā Rīgā (ja vēlas)
- dzīvošana divvietīgā istabiņā ar visām ērtībām + visas ēdienreizes


Pieteikšanās: info@biodanza.lv vai +371 20130000 (Linda)

Atpakaļ